تبلیغات
آرین ارتیمان - مطالب تیر 1395

بازسازی خانه ویلایی

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

 

امروزه خانه های ویلایی کم به چشم می خورد و آنهایی هم که می بینم فرسوده و قدیمی شده اند که نیاز به بازسازی دارد. بازسازی خانه ویلاییهمانند بازسازی آپارتمان  نیست نیاز به یک طراح خوش ذوق و سلیقه دارد که بتوانند با توجه به فضای ویلا بهینه ترین استفاده را ببرد و زیبا ترین طرح را خلق کند. در مدت کوتاهی می توان بازسازی خانه ویلایی را انجام داد و آن را به ویلایی مدرن، زیبا و دلنشین تبدیل کرد. دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی اهمیت فراوانی دارد زیرا فضا یکپارچه و بزرگ است باید طراحی را به گونه ای انجام داد که زیبایی و بزرگی فضا را چند برابر کند. در اولین مرحله قبل از انجام بازسازی خانه ویلایی باید بودجه خود را مشخص نمایید که در زمان اجرا با کمبود بودجه مواجه نشوید.

به غیر از بازسازی فضا داخلی ویلا، نمای بیرونی آن نیز نیاز به بازسازی دارد که با توجه به منطقه ای که ویلا قرار دارد باید جنس پوشش نما مشخص شود.

با بازسازی ساختمان، فضای داخل خانه کاملا تغییر کرده و از آن فضای قدیمی به فضای جدید و مدرن تبدیل می شود. بازسازی ساختمان شامل: تعویض سیستم لوله کشی، تعویض کاشی های سرویس بهداشتی، استفاده از شیرآلات مدرن، کف سازی کف پوش ها، گچ کاری سقف و دیوارها، آشپزخانه، اتاق خواب ها، تعویض پنجره ها و … است.

مراحل بازسازی خانه ویلایی

در ادامه مراحل بازسازی خانه ویلایی برای آشنایی بیشتر شما به صورت مختصر و مفید آورده شده است.

برای بازسازی اولین کاری که انجام می دهند تخریب است یعنی با توجه به نقشه ویژه ملک شما که توسط متخصصین طراحی شده و مورد تایید شما قرار گرفته شده است در جاهایی از بنا که لازم است، شروع به خراب کردن تیغه های اضافی، جدا کردن درب های قدیمی، باز کردن کابینت های فلزی قدیمی و … را انجام می دهند. امروزه برای راحت تر بودن اعضای خانواده برای سیستم گرمایشی از پکیج استفاده می کنند. پکیج ها را برای اینکه اکسیژن خانه را هدر ندهد معمولا در بالکن ها قرار می دهند ولی ایمنی آن را در نظر می گیرند. امروزه طراحی بالکن ها به صورتی است که لوله آب برای پکیج تعبیه دیده می شود و حفاظی را مشخص می کنند که سه طرف پکیج را حفظ کند.

در این مرحله نوبت تشخیص مسیرهای لوله های آب گرم و سرد برای سرویس بهداشتی یا ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … را مشخص می کنیم. بعد از تشخیص این مرحله کف شورها و فاضلاب دفعی را مشخص می کنیم.

بعد از انجام زیرسازی ساختمان به نصب کابینت ها، پوشش دیواره توسط کاغذ دیواری یا پارچه دیواری را انجام می دهیم. در نهایت بازسازی خانه قدیمی به پایان می رسد و در نتیجه به خانه مدرن و زیبا تبدیل می شود.

شرکت پرشین دکور در انجام بازسازی انواع ساختمان فعالیت به سزایی داشته اند، که در ابتدا از فضای ویلا بازدید می کنند و طرح و نقشه را به صورت سه بعدی در اختیار شما قرار می دهند و بعد از تایید طرح با شما درباره ی متریال مورد استفاده صحبت می کنند و در نهایت قرارداد را عقد و زمان اجرا بازسازی ویلا را به شما اعلام می کنند و صفر تا صد کار بازسازی ساختمان را با بهترین متریال برای شما انجام خواهند داد.

منبع: بازسازی خانه ویلایی

تلفن اختصاصی:  88376557

 نصاب کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه طرح ها و مدل های مختلف کاغذ دیواری در بازار وجود دارد که به طور کلی برای انتخاب ان ها بسته به نوع دکوراسیون منزلتان باید دقت نمود ولی پس از انتخاب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری بسیار مهم است که این بستگی نصاب کاغذ دیواری دارد.

برای کسانی قصد دارندکاغذ دیواری استفاده کنند از نصاب های غیر حرفه و آماتور استفاده نکنید.تفاوت قیمیت که نصاب کاغذ دیواری ماهر و غیرحرفه ای چندان با هم تفاوتی ندارد ولی با شنیدن هزینه پایین تر نصاب غیر حرفه ای به شک می افتیم که کار را به دست آن بسپاریم یا خیر؟ که نصاب کاغذ دیواری که حرفه ای نباشد در نهایت کار چیزی جز پشیمانی ندارد.با هدر دادن چند رول کاغذ دیواری ،زیبا نصب نشدن، داشتن حباب زیر کاغذ دیواری، زیرسازی نشدن زیر کاغذ دیواری ، معلوم بودن مرز کاغذ دیواری توسط نصاب غیر حرفه ای کاغذ دیواری  سبب می شود هزینه ای که برای کاغذ دیواری متحمل شده اید هدر رود.انتخاب نصاب کاغذ دیواری از طرح و رنگ آن اهمیت فراوان تری دارد پس در انتخاب نصاب خود دقت فرمایید.

نصاب پارچه دیواری هم باید ویژگی های نصاب کاغذ دیواری حرفه ای را داشته باشد.بازسازی داخلی هتل و تالار

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه با پیشرفت تجهیزات و وسایل تزیینی که برای هتل و تالار ها که تولید شده اند، تالارهای قدیمی کم کم مشتریان خود را از دست می دهند و تمام توجهات به سمت تالارها و هتل های تازه ساز جلب می شود.

اما نگران نباشید، با بازسازی داخلی هتل و تالار خود می توانید با بخشیدن چهره زیبای آنها باعث جلب مشتری های بیشتر شد. اگر تالار و هتل به همان شکل و طراحی اولیه ساخته شده اداره شود یک فضای قدیمی است و سبب می شود مشتری های خود را هرروز بیشتر از دست بدهد.بازسازی هتل و بازسازی تالار باعث می شود طراحی آنها با سبک جدید و مدرن هماهنگ شود و از آن حالت قدیمی و فرسوده خارج شود. مشخص است هرچه زمان به جلو می رود، دکوراسیون داخلی و تکنولوژی در حال تحول است و مدیران هتل و تالار ها باید به فکر به روز رسانی محیط باشند. در هر هتل مسافرانی که وارد می شوند توقع و سلیقه های متفاوتی دارند، اولین موردی که سبب می شود مشتری، آن هتل را برای استراحت انتخاب کند زیبایی و آرامبخش بودن فضای آن است که به غیر از رفتار و برخورد پرسنل، طراحی و دکوراسیون لابی هتل به عنوان ویترین کار هتل در دید مشتری تاثیرگزار است. هتل ها ۲۴ ساعته مشغول فعالیت هستند که نیاز است به فضای آن رسیدگی شود و از فرسوده و قدیمی شدن فضا جلوگیری کرد. با بازسازی هتل می توان برای چندین سال آن را نو و لوکس نگه داشت.

عملیاتی که برای بازسازی داخلی هتل و تالار انجام می دهند در واقعه نوسازی آن است. برای نگهداری هتل، باید سالیانه مقدار هزینه ای برای بازسازی با اصول و منطق در نظر گرفته شود تا هتل شما همیشه ظاهر و باطن زیبا، مدرن و لوکس خود را حفظ کند.

با الویت بندی نقاط نیازمند به بازسازی نه تنها هزینه ها به هدر نمی رود، بلکه زیبایی آن دو چندان شده و افزایش سودآوری هتل به خوبی قابل تشخیص است.

اگر هتل یا تالار شما بسیار قدیمی است و بازسازی تالار یا هتل شما به صورت اساسی انجام نگیرد و فقط هر دفعه به قسمت کوچکی از آن رسیدگی شود، همیشه فضایی شلوغ و بهم ریخته خواهید داشت و مشتری های خود را یکی یکی از دست خواهید داد.

بازسازی هتل و تالار باید با اصول انجام شود.

صاحب یک هتل یا تالار باید برای بازسازی و بهبود فضای خود با تجزیه و تحلیل و بررسی بودجه بندی اولیه بازسازی به نحو احسن انجام دهد تا سرویس دهی بهتری داشته باشد و مشتری های بیشتر را جذب کند و سود آوری بیشتر شود.

مراحل بازسازی هتل و تالار

برای بازسازی داخلی هتل و تالار نیاز است ابتدا هدف خود را مشخص کنیم که با مشورت با مشاوره های حرفه ای، شرکت خدمات بازسازی ساختمانرا به صورت تخصصی انجام دهیم. از مشاوره خود می خواهیم طرحی را برای فضای داخلی هتل یا تالار ترسیم کند که نیاز هست مثلا تیغه ای را برداریم و با آن نقشه بتوانیم فرض کلی از نما به وجود آمده داشته باشیم. بعد از انجام طراحی باید متریال مورد نیاز را انتخاب نموده و با متخصص دکوراسیون داخلی مشورت کنیم تا با راهنمایی او متوجه شویم که مثلا بهتر است در این هتل یا تالار از کاغذ دیواری یا پارچه دیواری و … استفاده کرد. در نهایت با مشخص شدن طرح و متریال مورد نظر شرکت مورد نظر توسط تیم گروهی شروع به کار می کنند.

شرکت پرشین دکور در زمینه بازسازی انواع ساختمان از جمله بازسازی هتل و تالار دارای تیم حرفه ای و ماهری است که می توانند مشاوره های خوب و به سزایی به شما بدهند و ابتدا طرح کلی بازسازی ساختمان شما را به صورت سه بعدی انجام می دهند و پس از تایید نهایی شما کار بازسازی را آغاز کرده و در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت ها کار شما را تحویل دهند.

منبع : بازسازی داخلی هتل و تالار

تلفن اختصاصی:  88376557
ثبت شرکت

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

ثبت شرکت به معنی رسمی کردن شرکت ها اعم از تجاری یا غیر تجاری است که مراحل خود را دارد. در ثبت شرکت هر نوع شرکتی مدارک خاصی مورد نیاز است که تا حدودی برای هر نوع شرکت فرق دارد اما در حالت کلی یک روند را دارد. برای ثبت شرکت یک فرمی باید توسط موسسین و شرکاء و مدیر عامل ها امضاء شود و در صورت نیاز جهت کسب مجوز از مراجع خاص اقدامات صورت گیردثبت شرکت در مرحله آخر تسلیم روزنامه رسمی و تسلیم اداره کل ثبت شرکت ها میباشد که برای اطلاعات بیشتر از این مراحل به سایت ثبت مدیران مراجعه کنید.

مشاوره حقوقی

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

در حالت کلی مشاوه یعنی مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی درباره یک موضوع که بین مراجعه کننده و مشاوره مرتبط صورت میگیرد. مشاوره حقوقی مشورت درباره ی مسائل حقوقی و قانونی و قضایی است. در واقع یک وکیل کارآمد میتواند مشاور حقوقیمناسبی باشد. مشاوره حقوقی حتما قبل از انجام هر کار حقوقی باید صورت گیرد زیرا عدم داشتن اطلاعات کافی در قوانین میتواند منجر به اتفافات جبران ناپزیری شود.مشاوره حقوقی شامل مشاوره خانواده، مشاور حقوقی شرکت ها، مشاوره حقوقی دعاوی که هر کدام باید با وکیل مورد نظر مشاوره شود

سقف کناف

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


 

سقف کناف، سقفی است که در سازه های ساختمانی استفاده میشود که باعث میشود که بار و وزن کلی ساختمان کم شود. پیش از این که از کناف استفاده نمیشد، بار و وزن ساختمان زیاد میشد و این امر باعث به وجود امدن مشکلاتی میشد. با نوآوری سقف کناف تحولی عظیم در دنیای ساخت و ساز ایجاد شد. استفاده از سقف کناف به عنوان مصالح ساختمانی کم هزینه تر است و ساختمان های زیبا و شکیل تریخواهند داشت. در ایران نمایندگی های سقف کاذب کناف وجود دارد که سازنده ها را میتوانند یاری کنند..بازسازی مطب

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

خیلی از پزشکان به دلیل داشتن مشغله کاری و فکری به اینکه مطب شان در چه حالتی است توجه نمی کنند و حتی فکر دکوراسیون و بازسازی مطبهم به ذهنشان نمی رسد. بعد از به وجود آمدن مشکلاتی مثل نم زدگی، کهنه شدن رنگ دیوارها و خرابی تاسیسات قدیمی مطب و … سبب می شود مراجعین مطب تمایلی به مراجعه به آنجا نداشته باشند، با کم شدن مریض ها سبب می شود پزشک به فکر بازسازی مطب و تغییر دکوراسیون آن می شوند.نگرانی پزشکان برای انجام بازسازی مطب مدت زمانی است که این کار انجام شود.برای انجام بازسازی مطب می توانید با مشخص کردن بودجه  می توانید به شرکتی که خدمات بازسازی را انجام می دهند مراجعه نمایید. شرکت پرشین دکور با استفاده از متخصصان ماهر خود در زمینه انواع بازسازی ساختمان و به ویژه بازسازی پزشکی کمترین زمان و با نازل ترین قیمت بازسازی مطب شما را انجام خواهند داد به گونه ای که قدیمی بودن مطب قابل تشخیص نباشد و چهره ی مدرن و لوکسی به مطب شما ببخشد.

دکوراسیون داخلی در بازسازی مطب از نکات مهمی است که باید به آن توجه زیادی داشت. در بازسازی مطب ابتدا متخصصان به آن محل مراجعه می کنند و با توجه به اینکه چگونه می توان از آن محیط به طور بهینه استفاده کرد طرحی سه بعدی را طراحی می کنند و در اختیار شما قرار می دهند.

اهمیت بازسازی مطب

طراحی و دکوراسیون زیبای مطب در چشم یک بیمار اهمیت به سزایی دارد و همچون ویترین کار شما نشان دهنده حرفه ای بودن کار شماست. اهمیت بازسازی مطب و بازسازی پزشکی اینجاست که مشخص می شود. زیبایی و آرامبخش بودن فضای مطب سبب می شود تا مریض احساس آرامش کند درد و رنج بیماری برای آن کمتر می شود.

برای بازسازی ساختمان مطب تیغه های اضافی را حذف می کنند و یا در صورت لزوم تیغه ای را اضافه می کنند، کاشی های قدیمی سرویس بهداشتی را تعویض می کنند و اگر نم زدگی داشته باشد آن را رفع می کنند. دیوار پوش های قدیمی را با استفاده از کاغذ دیواری یا پارچه دیواری های مدرن یا کلاسیک استفاده می کنند. در دکوراسیون مطب نور پردازی اهمیت بسیار زیادی دارد که از نورهای آرامبخش استفاده کنند و زیبایی فضا را بیشتر می کند. در بعضی مواقع لازم است قفسه ها را برای قرار دادن لوازم پزشک در اتاق معاینه طراحی شود.

منبع: بازسازی مطب

تلفن اختصاصی:  88376557
طراحی کابینت با تری دی مکس

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه نرم افزارهای متعددی برای طراحی کابینت وجود دارد مانند:Archicad ، Kitchendraw و 3Dmax و … که هر کدام از این نرم افزارها امکانات خاص خود را دارند که به طراح کمک می کند بتواند تمام ریزه کاری طرح را اجرا کند. به طور کلی اجرای کابینت در دو مرحله طراحی و نصب کابینت انجام می شود. نکاتی را درباره آموزش طراحی کابینت برای شما عنوان می کنیم برای طراحی کابینت در مرحله اول باید فضای مورد نظر اندازه گیری شود و پلان آن انجام شود سپس ترسیم طرح اولیه که پیش طرحی برای مشتری است، که اصول فنی و نظر مشتری را روی آن اعمال می کنیم. در واقع پیش طرح برای ایجاد ذهنیت قبلی از طرح اجرایی برای مشتری است. طرح نهایی را با نرم افزار مورد نظر اجرا می کنیم و در اختیار سازنده قرار می دهیم بعد از ارائه طرح نهایی به سازنده آن با توجه به جنس و نوع انتخابی کابینت بدنه کابینت، در و صفحه و دیگر قسمت ها را با توجه به اندازه های داخل عملیات برش کاری را انجام می دهد و در انتها به مرحله لبه چسبانی، سوراخ زنی و شیار زنی و … می رسد. تکه های برش خورده را مونتاژ  کرده و هماهنگی و انتقال و نصب کار انجام می شود. مراحل ساخت کابینت به نظر ساده می آید ولی کار پیچیده است.

نحوه طراحی کابینت با تری دی مکس

یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی کابینت، طراحی کابینت با تری دی مکس است. پس از قرار دادن فایل های اسکریپت در پوشه scripts و اضافه کردن منوی آن در تری دی مکس محیط آن را در عکس های زیر میتوانید ببینید. فقط کافی است که ابعاد و مشخصات کابینت مورد نظرتان را وارد کرده و سپس دکمه create را بزنید تا کابینت بسازد طراحی کابینت با تری دی مکس امکان قرار دادن سینک ظرفشویی یک و دو قلو روی کابینت است و نیازی به وارد کردن  آبجکت و boolean یا subtract و … نیست. حتی پس از ساخته شدن کابینت هم میتوان اعداد آن را تغییر دهید یا به Editable Poly تبدیل کنید و روی آن کار کنید.طراحی کابینت با تری دی مکس می توان انواع دستگیره کابینت، نوع کابینت (بالا یا پایین) جهت بازشو و تعداد کشو کابینت و جهت و … را یکجا میتوان تعیین کرد.

در شرکت آرین آرایه طرح کابینت آشپزخانه ابتدا توسط طراحان حرفه ای به صورت سه بعدی طراحی می شود و پس از انجام اصلاحات مورد نظر مشتری و تایید نهایی او ساخت کابینت و سپس نصب آن انجام می شود.

منبع: طراحی کابینت با تری دی مکس

تلفن اختصاصی:  88376557
کاغذ دیواری پارچه ای

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه کاغذ دیواری با توجه به طرح، رنگ و جنس های متنوع  رونق بسیار زیادی بین مردم پیدا کرده است.کاغذ دیواری ها جنس های مختلفی دارند که یکی از آنها را می توان کاغذ دیواری پارچه ای نام برد. کاغذ دیواری پارچه ای از جنس الیاف پارچه است. با اینکه این نوع پارچه دیواری به تازگی در بین مردم رونق پیدا کرده است ولی از زمان قدیم در کشورهای اروپایی استفاده شده است. کاغذ دیواری پارچه ای از جنس های معمولی پارچه تا مخمل موجود است که با توجه به جنس و کیفیت آن قیمت شان متفاوت است. با کاربرد پارچه دیواری می توانید دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود را متفاوت کنید. یکی از مزیت های پارچه دیواری این است که می توان به راحتی با وسایلی مثل مبل آنها را ست کرد و از طرح یک پارچه استفاده کرد. نصب پارچه دیواری نسبت به کاغذ دیواری های دیگر تفاوتی ندارد و به همان راحتی در کمترین زمان نصب می شود. این دیوار پوش مانند کاغذ دیواری رنگ و طرح های متفاوتی دارد که می توانید برحسب سلیقه برای اتاق ها یا اتاق نشیمن استفاده نمایید و دکوراسیون داخلی را زیبا و مجلل نمایید. در بیشتر مواقع از کاغذ دیواری های پارچه ای برای خانه هایی که مبلمان استیل و وسایل مجلل دارند استفاده می شود تا زیبایی آن را چند برابر کند.

مزایای کاغذ دیواری پارچه ای

از مزایای کاغذ دیواری پارچه ای می توان قابل شست و شو بودن آن را بیان کرد که با استفاده از یک ابر نم دار می توانید حتی لکه هایی مثل قهوه را به راحتی پاک کنید. این نوع پارچه دیواری به دلیل اینکه از الاف استفاده می شود ماندگاری و مقاومت بیشتری نسبت به کاغذ دیواری های دیگر و رنگ دارد. در فضا خانه های کوچک امروزی که سروصدا به راحتی عبور می کند استفاده از کاغذ دیواری پارچه ای برای پوشش دیوارها مناسب ترین گزینه است به دلیل اینکه حالت آکوستیک دارد و از ورود و خروج صدا جلوگیری می کند. در بیشتر مواقع این نوع پارچه دیواری نسبت به دیگر جنس های کاغذ دیواری گرانتر است زیرا زیبایی و طول عمر بیشتری دارد ولی جنس های معمولی کاغذ دیواری پارچه ای با دیگر جنس های کاغذ دیواری برابر است.

شرکت آرین آرایه در زمینه نصب و اجرای انواع کاغذ دیواری و پارچه دیواری محصول تمامی برند ها را موجود دارد و به همراه تضمین نصب پارچه دیواری توسط نصاب ماهر با نازل ترین قیمت پارچه دیواری کار را برای شما انجام می دهد

منبع: کاغذ دیواری پارچه ای

تلفن اختصاصی:  88376557
آلبوم کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

کاغذ دیواری از دیوار پوش های پرطرفدار است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی منازل و ادارات و طراحی دکوراسیون استفاده فراوانی دارد. برندهای مختلف آلبوم کاغذ دیواری از طرح ها و رنگ های مدرن و کلاسیک را وارد بازار کرده اند و تنوع آن قدر زیاد است که انتخاب را برای مشتریان سخت کرده است. کاغذ دیواری جنس های متفاوتی اعم از مخمل، نانوون، فوم، وینیل، کاغذی و… دارد که قیمت کاغذ دیواری مخملی نسبت به جنس های دیگر گران تر است. کاغذ دیواری ها را براساس متراژ رول آنها محاسبه می شود. قیمت کاغذ دیواری هایی که رول های آنها متراژ بیشتر دارد قیمت هایشان بیشتر است زیرا متراز بیشتر را پوشش می دهد. به جز اینکه کاغذ دیواری ها جنس ها متفاوتی دارند طرح های آنها نیز دو بعدی و سه بعدی نیز هست که با انتخاب طرح های کاغذ دیواری سه بعدی که عمق دارند باعث می شود فضا محل کار یا منزل شما بزرگتر به نظر برسد. کاغذ دیواری ها به دو دسته اسپرت و مدرن و کلاسیک تقسیم می شوند. برای فضاهای مختلف مثل اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق های اداری و … هرکدام طرح آلبوم کاغذ دیواری منحصر به فردی موجود است.

آلبوم های کاغذ دیواری پرفروش


یکی از آلبوم های کاغذ دیواری پرفروش  آلبوم کاغذ دیواری فیز می باشد که دارای طرح های گل دار مینیاتوری و زیبا است که با قرار گرفتن کنار یکدیگر زیبایی خاص را به وجود می آورد. رنگ های استفاده شده در آلبوم کاغذ دیواری فیز بسیار زنده و شفاف است که زیبایی خاصی را در فضا ایجاد می کند.

شرکت آرین آرایه تمامی آلبوم های کاغذ دیواری موجود در بازار را دارد و در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بهترین طرح را از آلبوم کاغذ دیواری مورد نظرتان انتخاب کنید و زیبایی منحصر به فردی را در محل کار یا اداره خود ایجاد نمایید.

منبع: آلبوم کاغذ دیواری

تلفن اختصاصی:  88376557
بازسازی داخلی خانه های قدیمی

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

خانه های قدیمی زیبایی خود را دارند ولی معایب زیادی نسبت به خانه های جدید دارند، یکی از آن موارد این است که فضای تکراری و کهنه ی خانه باعث دلزدگی افراد آن می شود، مورد بعدی اینکه  نور کافی در فضا موجود نیست، خانه های قدیمی عایق بندی از لحاظ سرما و گرما خوبی ندارند. این مشکلات سبب می شود که افراد آن تصمیم به بازسازی داخلی خانه های قدیمی داشته باشند.

بازسازی داخلی خانه های قدیمی شامل: تعویض کاشی های سرویس بهداشتی، رفع نم زدگی های سرویس بهداشتی، تاسیسات برقی و مکانیکی، تعویض کابینت ها، تعمیر لوله کشی ها، اضافه یا حذف تیغه ها ، تعویض دیوار پوش ها با استفاده از کاغذ دیواری یا پارچه دیواری و … است.

در انجام بازسازی ساختمان هدف اصلی استفاده بهینه از فضای موجود است، در بعضی مواقع ممکن است دیوارهای اتاق ها را تخریب کنند و از آن فضا در دکوراسیون داخلی بهینه استفاده کنند. چون خانه های قدیمی دارای تعداد زیادی اتاق های بزرگ است که ممکن است برای آن خانواده کاربردی نداشته باشد.

مراحل بازسازی داخلی خانه های قدیمی

در مرحله اول برای بازسازی خانه تان باید بودجه ای که می خواهید صرف این کار کنید را مشخص نمایید و سپس به یک شرکتی که خدمات بازسازی خانه قدیمی را انجام می دهند مراجعه نمایید. پس از مشورت با متخصصان بازسازی داخلی خانه قدیمی آنها محل را بازدید می کنند و با توجه به فضا موجود نقشه سه بعدی را در اختیار شما قرار می دهند و از صفر تا صد کار را برای شما توضیح می دهند و متریالی که لازم است استفاده شود را به شما می گویند در صورت تایید یا تغییر طرح بازه زمانی را به شما اعلام کی کنند و تیمی را برای اجرا طرح به محل مورد نظر می فرستند. بازسازی خانه های قدیمی در چند مرحله به دست متخصصان مربوطه انجام می شود.

بعد از انجام بازسازی برای اجرای دکوراسیون داخلی حتما به نکاتی که باعث زیبا تر شدن فضا می شود دقت کنید مثل نورپردازی، هماهنگ بودن رنگ دیوار و زمین پوش ها با وسایل دیگر، انتخاب رنگ و جنس کابینت ها و … که سبب زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی می شود.

شرکت آرین آرایه با کارشناسان و طراحان مجرب در زمینه بازسازی و دکوراسیون داخلی خدمات بسیار زیاد و متنوعی در زمینه بازسازی انواع ساختمان، بازسازی مسکونی و بازسازی پزشکی و … ارائه می دهد.

منبع: بازسازی داخلی خانه های قدیمیزیرسازی کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

زیرسازی کاغذ دیواری نقش مهمی در نصب کاغذ دیواری و زیبایی آن دارد. کاغذ دیواری امروزه یکی از لوازم تزیینی برای خانه است که برروی دیوار نصب می شود، برای نصب آن قبلا روی دیوار رنگ روغن یا رنگ پلاستیک استفاده شده است که برای نصب راحت تر کاغذ دیواری باید زیر سازی کاغذ دیواری انجام شود. نصب کاغذ دیواری برروی دیوار هایی که قبلا رنگ روغن و پلاستیک داشته اند مشکلی برای نصب ندارند فقط برای نصب بهتر کاغذ دیواری کافی است دیوار را بتونه بزنیم و اجازه دهیم تا خشک شود تا بعد از نصب کاغذ دیواری کار تمیز و بدون عیب باشد.

زمانی که یک نصاب ماهر بخواهد کاغذ دیواری را نصب کند یکسری بازسازی برای زیرسازی کاغذ دیواری انجام می دهند، تراشیدن دیوارهای نم زده، گچ کاری، بتونه کاری، سمباده کشیدن و … است.

برای مثال دیواری که مدت کمی است رنگ شده نیاز به رفع نم زدگی و تراشیدن ندارد ولی آن را سمباده می زنند و چسب کاغذ دیواری مورد نظر را روی دیوار می زنند. بدون زیر سازی هم می توان کاغذ دیواری را نصب کرد ولی تضمینی برای مرتب نصب شدن کاغذ دیواری وجود ندارد. اگر زیر سازی کاغذ دیواری انجام نشود، ترک ها و پستی و بلندی های دیوار موجب چروک شدن کاغذ دیواری می شود و نمای کاغذ دیواری زیبایی خودش را از دست می دهد.

زیرسازی دیوار برای نصب کاغذ دیواری

نصاب های کاغذ دیواری قبل از شروع کار محل مورد نظر را بازدید می کنند تا میزان زیرسازی دیوار برای نصب کاغذ دیواری را بررسی کنند و در صورت نم زدگی دیوارها آن را رفع می کنند و اگر دیوارها به هیچ عنوان رنگ نخورده باشد و گچ خام باشد از روغن پرایمربه عنوان زیرساز روی سطح استفاده می شود. برای نصب کاغذ دیواری باید زیرسازی انجام شود و هیچ گونه ترک، شکستگی و سوراخ روی دیوار وجود نداشته باشد. برای رفع عیب های دیوار با استفاده از محلول رقیق از چسب دیواری و سریش آماده کرده و به صورت یک دست روی دیوار میزنیم و منتظر می مانیم تا خشک شود و بعد نصب کاغذ دیواری را انجام می دهیم.

منبع : زیرسازی کاغذ دیواری

تلفن اختصاصی:  88376557
نحوه نصب کابینت دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

کابینت آشپزخانه دارای دو نوع کابینت دیواری و زمینی است. در این مقاله نحوه نصب کابینت دیواری به صورت مختصر معرفی خواهند شد.
برای نصب کابینت های دیواری باید چند مرحله را انجام داد تا پس از پایان کار نقصی وجود نداشته باشد. در اولین مرحله علامت گذاری است، در این مرحله با استفاده از ابزار مخصوص خطی را در جایی که باید کابینت دیواری قرار بگیرد می کشیم تا کابینت ها تراز باشند و نقصی نداشته باشد. در مرحله بعدی باید اتصالات روی دیوار را نصب کنیم که این اتصالات دو قسمت دارد یکی روی دیوار و دیگری از داخل کابینت به دیوار پیچ می شود. این نوع اتصالات دو نوع چوبی و فلزی دارد. استفاده از این اتصالات به دلیل متحمل شده بیشتر بار در کابینت است.

مراحل نصب کابینت دیواری

پس از نصب اتصالان اقدام به نصب کابینت دیواری می کنیم و با استفاده از پیچ های مخصوص آن را فیکس می کنیم. بعد از قرار دادن کابینت های دیواری نوبت به برش زدن طبقه های داخل کابینت است. برای اینکه طبقات در کابینت فیکس باشد 3 یا 4 سانتی متر از اندازه واقعی کوچکتر می گیریم.

مرحله بعدی اندازه گیری و برش درب های کابینت دیواری است، برای درب های کابینت آشپزخانه باید 4 تا 5 سانتیمتر آن را از اندازه واقعی کوچکتر برش بزنیم تا بتوان راحت تر رگلاژ کرد.

بعد از انجام برش کاری درب ها و طبقات آن را با استفاده از pvc  لبه چسبانی می کنیم، درب های را با استفاده از pvc  با ضخامت 1 یا 2 میلیمتر لبه چسبانی می کنیم و طبقات را با استفاده از pvc 0/1 انجام می دهیم. بعد از عملیات لبه چسبانی طبقات و درب ها را تمیز می کنیم .

در نهایت کاری که بعد از این مراحل نصب کابینت دیواری انجام می دهیم وصل کردن دستگیره ها و جک های درب ها است.

نصب کابینت دیواری کار مشکلی نیست فقط نیاز به دقت و حوصله فراوان است تا بتوانید کار را به نحو احسن انجام دهید. نصب کابینت MDF  ، کابینت هایگلاس و … همه به همین صورت انجام می شود.

منبع: نحوه نصب کابینت دیواری

تلفن اختصاصی:  88376557
بازسازی خانه کلنگی

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


خانه هایی که از عمرشان خیلی گذشته باشد به آنها خانه های کلنگی می گویند که نیاز به بازسازی دارد. بازسازی خانه کلنگی شامل: تعویض سیستم لوله کشی، تعویض کاشی های سرویس بهداشتی، استفاده از شیرآلات مدرن، کف سازی کف پوش ها، گچ کاری سقف و بدنه، آشپزخانه، اتاق خواب ها، تعویض پنجره ها و … است.

قبل از انجام هر کاری برای بازسازی ساختمان مورد نظر باید ایمنی کار را در نظر بگیریم زیرا آن خانه کلنگی است ابتدا باید سیستم فاضلاب آن مشخص شود و بعد برای اینکه کنتر برق دچار مشکل نشود از اداره برق بخواهیم آن را به فضا دیگری انتقال دهند تا دچار اختلال نشود که سبب آتش سوزی می شود.

مراحل بازسازی خانه کلنگی

در زیر به بررسی و توضیح مختصری در رابطه با مراحل بازسازی خانه کلنگی می پردازیم. جهت بازسازی ساختمان مورد نظر بعد از ایمن کردن خانه بنا باید محل هایی که نیاز به تخریب دارند را انجام دهد، از اولین جایی که شروع می کنند تخریب دیوار اتاق ها و یا تیغه های اضافی است که فضا جدید را با توجه به طرح ایجاد کنند. پس از انجام تیغه های دیوارها نوبت به اجرای سیستم تاسیسات مکانیکی و برق است. امروزه برای راحت تر بودن اعضای خانواده برای سیستم گرمایشی از پکیج استفاده می کنند. پکیج ها را برای اینکه اکسیژن خانه را هدر ندهد معمولا در بالکن ها قرار می دهند ولی ایمنی آن را در نظر می گیرند. امروزه طراحی بالکن ها به صورتی است که لوله آب برای پکیج تعبیه دیده می شود و حفاظی را مشخص می کنند که سه طرف پکیج را حفظ کند.

در این مرحله نوبت تشخیص مسیرهای لوله های آب گرم و سرد برای سرویس بهداشتی یا ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … را مشخص می کنیم بعد از تشخیص این مرحله کف شورها و فاضلاب دفعی را مشخص می کنیم.

بعد از انجام زیر سازی ساختمان به نصب کابینت ها، پوشش دیواره توسط کاغذ دیواری یا پارچه دیواری را انجام می دهیم. در نهایت بازسازی خانه کلنگی به پایان می رسد و در نتیجه به خانه مدرن و زیبا تبدیل می شود.

شرکت آرین آرایه چندین سال سابقه انجام بازسازی انواع ساختمان از جمله بازسازی خانه قدیمی، بازسازی نمای ساختمان و بازسازی خانه کلنگی را دارد که به شما نمونه کار نیز نشان می دهد که توسط متخصصان خود انجام داده اند. قبل از اقدام به بازسازی خانه کلنگی حتما بودجه خود را مشخص نمایید و آن را با مشاورین شرکت در میان بگذارید تا با راهنمایی های خود و انتخاب مناسب مصالح و اولویت بندی بازسازی نقاط مختلف ساختمان بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند تا در حین پروژه با کمبود بودجه مواجه نشوید.

منبع: بازسازی خانه کلنگی

تلفن اختصاصی:  88376557
دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

طرح و مدل کابینت ایرانی مناسب با سلیقه ایرانی ها نقش به سزایی در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی خواهد داشت. طرح ها و جنس استفاده شده در کابینت آشپزخانه موجب متفاوت بودن دکوراسیون آشپزخانه ایرانی شده است. دکوراسیون زیبای آشپزخانه باعث زیبا نشان دادن معماری خانه می شود.

برای اینکه آشپزخانه شما دکوراسیون زیبایی داشته باشد نیازمند این است که از یک شرکت خدمات دکوراسیون کابینت مشورت بگیرید و از آنها بخواهید طرحی را برای آشپزخانه شما و ملزومات آن ایجاد کنند.

انتخاب کابینت آشپزخانه با توجه به سلیقه و بودجه هر خانواده بستگی دارد. امروزه طرح های دکوراسیون آشپزخانه به سرعت در حال پیشرفت است که باعث می شود افراد تغییر نظر بدهند. پس در انتخاب کابینت آشپزخانه و طرح دکوراسیون آشپزخانه طرحی را اجرا کنید که به مرور زمان باعث دلزدگی شما نشود. یکی از مواردی که اهمیت فراوانی در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی دارد نورپردازی مناسب است.

طراحان دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه های ایرانی پیشنهاد می کنند تا از وسایل سنتی استفاده شود، زیرا این وسایل دارای رنگ های آرامبخش و زنده هستند و سبب می شود فضای آشپزخانه اصیل و زیبا شود.

متریال و طرح هایی که برای کابینت های آشپزخانه ها استفاده می شود به مرور زمان در حال تغییر که یک سری از آنها مثل کابینت های فلزی منسوخ شده اند و جای خود را به کابینت MDF، کابینت هایگلاس، کابینت چوب و … داده اند.

شرکت آرین آرایه در زمینه دکوراسیون آشپزخانه ایرانی فعالیت به سزایی داشته است که با طراحان ماهر خود می توانند نصب و طراحی کابینت  را انجام دهند و یک دکوراسیون به روز و زیبا که با سلیقه شما طراحی می شود را با نازل ترین قیمت به شما ارائه دهد.

منبع: دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

تلفن اختصاصی:  88376557
  • تعداد کل صفحات:4 
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4