قیمت نصاب کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


کاغذ دیواری یکی از اداوات تزئینی مدرن ساختمان هاست که زیبایی یک ساختمان را چندین برابر میکند و اکثر افراد با هر میزان بودجه ای تلاش میکنند که حداقل چند قسمت کوچک از دیوارهای منزل خود را کاغذ دیواری می کنند. در این میان میزان قیمت نصاب کاغذ دیواری نیز یکی از سوالاتی است که برای افراد پیش می آید که قیمت نصاب کاغذ دیواری چگونه محاسبه میشود. نصاب کاغذ دیواری به اندازه طرح و مدل کاغذ دیواری مهم و حیاتی است. به گونه ای که اگر شما بهترین و گران ترین قیمت ترین کاغذ دیورای را بخرید اما یک نصاب کاغذ دیواری خوب کاغذ شما را نصب نکند زیبایی کاغذ شما هیچ نمایی نخواهد داشت و بلکه منزل شما بدون کاغذ دیواری زیباتر می بود.
نکته این جاست که نصب کاغذ دیواری یک کار تخصصی و تجربی است که هرکسی از پس آن برنمی آید. این که رول های کاغذ دیواری همه با هم هماهنگ و در کنار هم فیت شوند بدون اینکه روی هم بیایند، زیر سازی دیوار به خوبی انجام شده باشد به گونه ای که حتی به اندازه یک سوزن ناهماهنگی وجود نداشته باشد و … همه این نکات نشان از اهمیت انتخاب یک نصاب کاغذ دیواری خوب، دانستن تفاوت بین نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و غیر حرفه ای و اهمیت میزان قیمت نصاب  کاغذ دیواری است که یک فرد عاقل به آن کم توجهی نمی کند و در انتخاب نصاب کاغذ دیواری دقت زیادی خواهد کرد.

در واقع قیمت نصب کاغذ دیواری ارتباط مستقیم با حرفه ای و یا آماتور بودن نصاب کاغذ دیواری دارد اما با این حال از یک رنج قیمت کمتر و یا فراتر نیست. قیمت نصاب کاغذ دیواری را اتحادیه و یا صنف تعریف نمی کند قیمت نصب را سابقه و تجربه و سطح حرفه ای بودن نصاب ها تعیین می کند. هرچه نصابی حرفه ای تر و مجرب تر باشد به واسطه وقت و دقتی که صرف کارش می کند اجرت بیشتری هم طلب می کند اما با این حال گفتیم که اجرت نصاب کاغذ دیواری و هزینه نصب هر رول کاغذ دیواری از یک رنج قیمت کمتر و بیشتر نیست. قیمت نصب کاغذ دیواری در رول های کاغذ دیواری با عرض ۵۳ سانتی متر و طول ۱۰ متر معمولا از ده هزار تومان شروع و تا ۲۰ هزار تومان متغیر است. قیمت نصب کاغذ دیواری برای رول های با عرض ۷۰ سانتی متر نیز از ۱۵ هزار تا ۳۰ هزارتومان در هر رول می باشد. ما توصیه می کنیم که فریب نصابهای کاغذ دیواری ارزان قیمت را نخورید تا برایتان پشیمانی به بار نیاورند و سعی کنید تا بهترین نصاب کاغذ دیواری کار نصب کاغذ دیواریتان را انجام دهد تا از کیفیت نصب کاغذ دیواری خود لذت کافی و وافی را ببرید.
شرکت آرایه آرین ارائه دهنده خدمات فروش و نصاب کاغذ دیواری با مصاحبه آزمون عملی از نصاب کاغذ دیواری،آن ها را به دو سطح نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و نصاب فوق حرفه ای تقسیم کرده است. همچنین شرکت با هدف افزایش مشتری قیمت نصاب کاغذ دیواری را به شرکت با هدف افزایش مشتری قیمت نصاب کاغذدیواری را با بهترین کیفیت در سراسر ایران ارائه می دهد.

منبع: قیمت نصاب کاغذ دیواریچگونه بفهمیم کاغذ دیواری درست نصب شده است؟

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


یک نصاب کاغذ دیواری می تواند ماهر یا آماتور باشد. اما ما از کجا بفهمیم که نصاب کاغذ دیواری که انتخاب کرده ایم، کارش را به درستی انجام داده یا نه؟ در واقع می خواهیم بدانیم که از کجا و چگونه بفهمیم کاغذ دیواری درست نصب شده است؟

حرفه ای نصب شدن و زیبایی نهایی نصب کاغذ دیواری معمولا طی یک هفته به طور کامل مشخص می شود. این به این معنی است که بلافاصله بعد از پایان نصب کاغذ دیواری نمی توان به صورت قطع راجع به نصب صحیح کاغذ دیواری نظر داد و یا به آن ایراد گرفت و باید مقدار بیشتری صبوری به خرج دهیم. البته بعضی اشکالات در همان لحظه پس از نصب قابل تشخیص است مثلا درزهای کاغذ دیواری اگر به وضوح قابل رویت باشند و یا مثلا در کاغذ دیواری های طرح دار در صورتی که گلها و طرحهای کار در کنار هم قرار نگرفته باشند و با هم هماهنگ نباشند، کاملا از همان ابتدا مشخص می باشد. اما مشکلاتی را که نمی توان همان لحظه متوجه شد هوایی است که در زیر کاغذ ها جمع می شود این باد در اکثر موارد نصب کاغذ دیواری وجود دارد و امری طبیعی است و دلیلش هم همان چسب زیر کار است که به خاطر خیسی و رطوبتی که دارد چنین ظاهری به کار می دهد و به مرور زمان و طی یک یا دو روز و گاها تا سه روز وجود دارد که با خشک شدنش طی این چند روز به طور کامل رفع می شود و جای هیچ نگرانی نیست. گاها برخی افراد از این برآمدگی ها آشفته می شوند و سعی می کنند که با جسم نوک تیزی کاغذ دیواری را سوراخ کنند تا هوای زیر آن خارج شود؛ اما باید به اطلاعتان برسانیم که هرگز این کار را نکنید و کاغذ دیواری منزلتان را خراب نکنید.

با این حال گاهی پس از نصب کاغذ توسط نصاب کاغذ دیواری، بعضی از برآمدگی های هوایی مشاهده می شود که حتی بعد از یک هفته هم نرفته اند که اینجا می توان گفت نصب صحیح کاغذ دیواری به طور صحیح صورت نگرفته و متاسفانه کار نصب کاغذ دیواری با مشکلی جدی روبرو شده که ترمیم آن بسیار مشکل و در بعضی موارد غیر ممکن است و راهی جز کندن کاغذ دیواری و نصب مجدد آن نیست!

در نظر داشته باشید که یک نصاب کاغذ دیواری ماهر، کار نصب کاغذ دیواری را به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد. این به این معنی است که در صورت بروز هر گونه اشکال در نصب، نصاب کاغذ دیواری خود را موظف می داند که بدون هزینه اضافی کار شما را تعمیر و نصب کاغذ دیواری خوب و مناسب و زیبایی را به شما هدیه کند.

منبع:  چگونه بفهمیم کاغذ دیواری درست نصب شده است؟
خصوصیات نصاب کاغذ دیواری حرفه ای

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


نصاب کاغذ دیواری به دو دسته آماتور نیمه حرفه ای و حرفه ای و مجرب تقسیم می شوند. دسته اول نصاب هایی هستند که به تازگی وارد این حرفه شده اند و در دوره ای هستند و دارای تجربه کمی می باشند و می بایست کسب تجربه کنند و اصطلاحا کمک نصاب کاغذ دیواری گفته می شوند.

اما گروه دوم نصاب های کاغذ دیواری حرفه ای می باشند که سالها کسب تجربه کرده اند و به کار نصب کاغذ دیواری تسلط کافی دارند و در این کار حرفه ای و اصطلاحا استاد کار هستند. نصاب های کاغذ دیواری حرفه ای خصوصیات و ویژگی هایی دارند که در این مقاله قصد داریم تعدادی از مهمترین این ویژگی ها و خصوصیات نصاب کاغذ دیواری حرفه ای را به صورت مختصر برای شما توضیح دهیم.

در درجه اول یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای با تجهیزات کامل سر کار می رود. این به این معنی است که تمامی ابزار لازم یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای شامل میز کار، کاردک، برس مخصوص، متر، چسب کاغذ دیواری، چسب چوب، پرایمر و … را همراه دارد و همچنین توانایی این را دارد که برای هر دیواری و با هر زیر ساختی، زیرسازی کاغذ دیواری مناسب و حرفه ای را انجام دهد.

از دیگر خصوصیات یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای خوش قولی، اعتماد به نفس، سرعت عمل و چابکی و در عین حال کیفیت خوب نصب کاغذ دیواری، مرتب و منظم کار کردن، در صورت نیاز همراه داشتن یک کمک نصاب برای سرعت عمل بیشتر در کارهای اورژانسی و حساس و … از جمله خصوصیات یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای می باشد. یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و مجرب در عین حال که سرعت عمل دارد اما زیبایی و دقت فراوانی هم دارد و به درستی و با دقت طرح های زیبای کاغذ دیواری شما را با هم و در کنار هم هماهنگ می کند به گونه ای که درز های بین رول های کاغذ به راحتی دیده نمی شوند و طرح کاغذ دیواری شما کاملا یک دست و هماهنگ قرار می گیرند. وقتی یک نصاب کاغذ دیواری با لباس کار مخصوص سرکار باشد این نشان دهنده نظم و حرفه ای بودن این نصاب کاغذ دیواری می باشد که حتی در نوع ظاهر و پوشش خود حساس است و از نظم و دیسپلین خاص برخوردار است. در واقع لباس و ظاهر هر فرد در هر شغل و جایگاهی ویترین کار اوست که می تواند توانمندی های خود را پشت آن به نمایش بگذارد.

منبع: خصوصیات نصاب کاغذ دیواری حرفه ایمشاوره حقوقی

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

مشاوره حقوقی این روزها یکی از مسائل مهم زندگی روزانه ما شده چون با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و ایجاد روابط  بهتر باید هر فرد حداقل با مشاوره حقوقی رایگان پیش از شروع فعالیتی در مورد نحوه همکاری و روابط اطلاعاتی کسب کند.به عنوان مثال اگر افراد به هر بهانه ای نیاز به جدا شدن از همسر خود را داشته باشند حتما از مشاوره طلاق از مرجع ها استفاده کنند تا بتوانند با آرامش با طلاق توافقی مشکلات برطرف کنند و از اتفاقات پر دردسر فاصله بگیرند و همچنین در موارد کیفری و حقوقی که بین اشخاص حقوقی پیش می آید وکیل حقوقی و وکیل کیفری بهترین گزینه برای حل مشکلات میباشند که همه ی این موارد از یک مشاوره حقوقی ساده صورت می گیرد.

ویژگیهای یک نصاب کاغذ دیواری ماهر

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

شغل نصاب کاغذ دیواری یکی از شغل های بسیار مهم در حوزه اجرایی دکوراسیون داخلی است. به گونه ای که یک کار تیمی متشکل از مهندسان و متخصصان معماری و طراحی دکوراسیون داخلی بدون حضور یک نصاب کاغذ دیواری ماهر به خوبی اجرا نمی شود و ویژگیهای یک نصاب کاغذ دیواری ماهر اهمیت خود را نشان می دهد.

ویژگیهای یک نصاب کاغذ دیواری ماهر بسیار مهم است و می توان با دانستن آنها یک نصاب کاغذ دیواری ماهر را از مبتدی تشخیص داد.

از جمله ویژگیهای یک نصاب کاغذ دیواری ماهر عبارتند از:

  1. خوش قولی
  2. مسئولیت پذیری
  3. دارای تجربه کاری و مهارت بالا
  4. دارای تجهیزات کامل اعم از میز کار مخصوص، چسب مخصوص کاغذ دیواری، چسب چوب، پرایمر، نردبان، قلم موی بزرگ نقاشی، کاردک، متر، برس مخصوص برای نصب کاغذ دیواری و …
  5. سرعت عمل خوب و کار با کیفیت
  6. استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت
  7. انجام زیرسازی کاغذ دیواری به صورت کامل و بی نقص
  8. دادن اطلاعات درست و دلسوزانه به مشتری
  9. قیمت منصفانه

شرکت آرین آرایه ارائه دهنده خدمات فروش انواع کاغذ دیواری و همچنین نصاب کاغذ دیواری، دارای نصاب های کاغذ دیواری ماهر و فوق ماهر با ویژگیهای فوق می باشد که می توانند نصب کاغذ دیواری شما را به خوبی انجام دهند و زیبایی کاغذ دیواری شما را در منزل و یا محل کارتان به نمایش بگذارند. لازم به ذکر است که یک نصاب کاغذ دیواری مبتدی می تواند تمام هزینه های معماری داخلی، کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی منزل شما را از بین برده و نه تنها منزل شما را زیبا نکند، بلکه با نصب نامناسب کاغذ دیواری شما، چهره زشتی به منزل شما ببخشد.

منبع: ویژگیهای یک نصاب کاغذ دیواری ماهرتفاوت نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و غیر حرفه ای

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


شغل نصاب کاغذ دیواری اگر به صورت حرفه ای صورت بگیرد، می توان گفت شغلی پردرآمد و همیشگی است اما اگر به شکل آماتور به آن نگاه کنید هیچ وقت نمی توانید نصاب خوبی باشید.

در این مقاله تفاوت نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و غیر حرفه ای را برای شما شرح خواهیم داد.

یک نصاب حرفه ای کاغذ دیواری در درجه اول باید با تجهیزات کامل سر کار حاضر شود، یعنی از لباس مخصوص نصب گرفته تا میز مخصوص نصب کاغذ دیواری و کاردک و قیچی و متر و تیغ موکت بری و …

نصاب کاغذ دیواری حرفه ای نهایت دقت و ظرافت را در کار خود دارد تا بهترین کیفیت نصب را ارائه دهد و مشکلات بعد از نصب و ایرادهای کارفرما را نمی تواند تحمل کند؛ پس می کوشد تا همواره بهترین نصب کاغذ دیواری را به نمایش بگذارد. یک نصاب حرفه ای کاغذ دیواری به خاطر تمیز کاری و زیبایی کار نصب خود معمولا همیشه وقتش پر است و سرکار است و به قول خودمان لنگ کار نیست و از این رو قیمت خوبی هم برای کار خود تعیین می کند اما یک نصاب کاغذ دیواری آماتور و غیر حرفه ای معمولا بیکار است و همیشه به دنبال گرفتن کار ولو با قیمت های بسیار پایین می باشد.

در واقع هزینه نصب کاغذ دیواری در این حرفه مصداق بارز جمله هیچ ارزونی بی حکمت نیست و هیچ گرونی بی علت نیست می باشد. از این رو اگر شما به دنبال نصاب کاغذ دیواری مجرب برای کار خود می باشید در بند اندک اجرت بالاتر یک نصاب کاغذ دیواری ماهر نباشید و با پرداخت کمی هزینه بیشتر به نصاب کاغذ دیواری حرفه ای خیال خودتان را از حرفه ای انجام گرفتن کار خود راحت کنید. نصاب کاغذ دیواری حرفه ای در قواره های رول کاغذ دیواری درزی باقی نمی گذارد در حالیکه یک نصاب آماتور شدیدا در این بخش مشکل و ضعف دارد. نصاب کاغذ دیواری حرفه ای در عین حال که سریع و به قول خودمان فرز عمل می کند اما به هیچ وجه کمیت را فدای کیفیت نکرده و باز هم کار خود را به نحو احسن انجام می دهد پس همیشه کند عمل کردن یک نصاب دلیل بر دقت عمل بالای وی نیست این می تواند ناشی از کم تجربگی و ناپختگی و عدم مهارت کافی نصاب کاغذ دیواری باشد.

منبع: تفاوت نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و غیر حرفه ایآموزش نصب کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

در این مقاله کوتاه قصد داریم آموزش نصب کاغذ دیواری را به صورت خلاصه توضیح دهیم و بدانیم نصاب کاغذ دیواری چگونه کاغذ را نصب می کند.

لوازم مورد نیاز جهت نصب کاغذ دیواری، میزکار، چسب مخصوص کاغذ دیواری، چسب چوب، چسب پرایمر، نردبان، قلموی بزرگ نقاشی، کاردک تیز، متر، برس مخصوص کاغذ دیواری، ابتدا می بایست زیرسازی دیوارها را انجام دهیم و پس از زیرسازی دیوار با استفاده از پرایمر، ابتدا طول دیوار را متر می کنیم و به همان مقدار از رول کاغذ دیواری ولی چند سانتی متر بیشتر برای پرتی کار برش می زنیم و سپس سایر رول ها را بر اساس همان رول بریده شده برش می زنیم. پس از ترکیب پودر چسب با آب و تهیه چسب لازم کاغذ ها را بر روی میز کار پهن می کنیم و پشت کار را خوب با قلموی نقاشی چسب مخصوص می زنیم و هر قواره کاغذ دیواری چسب خورده روی هم جمع می کنیم درست مثل یک سفره غذا که در پایان جمع می کنیم.

حالا نوبت به نصب کاغذ دیواری رسیده که می بایست بر روی نردبان رفته و از بالا گوشه های رول را با انگشتان دو دست میگیریم و از چند سانتی متر پایین تر بر روی دیوار قرار می دهیم و روی دیوار می چسبانیم و اجازه می دهیم تا رول کاغذ تا پایین باز شود. حالا می بایست دقت کنیم درزی بین کاغذ ها باقی نماند و برای این کار با ضربه زدن به کاغذ دیواری به سمت چپ و راست قواره ها را با هم تنظیم می کنیم و با برس مخصوص روی کاغذ به آرامی می کشیم تا خوب بچسبد و نیز حبابی از خود باقی نگذارد. سپس با تیغ موکت بری و کاردک چند سانتی متر پرتی هر قواره را با دقت می بریم تا کار شکیل و زیبا شود. از چسب کاغذ دیواری نیز برای گوشه ها و لبه های کار استفاده می کنیم تا خوب بچسبند و از دیوار جدا نشوند. نصب کاغذ دیواری اگر با کمی دقت و علاقه همراه باشد کار چندان دشواری نیست اما نمی توان منکر شد که سختی های خود را نیز دارد.

البته دقت کنید که نصاب کاغذ دیواری این روش را برای کاغذ دیواری های ساده و بدون طرح استفاده می کند. در کاغذ دیواری هایی که طرح های خاصی دارند می بایست دقت کرد که طرح ها در کنار یکدیگر قرار بگیرند. البته روش کار و ابزار همان است اما در قسمتی که می خواهید رول ها را برش بزنید می بایست قواره اول را برش بزنید و سایر قواره ها را با طرح قواره اولی برش بزنید تا گل های کار یا همان طرح ها در کنار هم قرار بگیرند.

منبع: آموزش نصب کاغذ دیواریکابینت آشپزخانه مدل جدید

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه صنعت کابینت به سرعت رو به پیشرفت است و با استفاده از ورق های مختلف MDF، ورق های چوب، ورق های متنوع هایگلاس کابینت آشپزخانه مدل جدید را وارد بازار کرده اند. طراحان در طراحی کابینت آشپزخانه مدل جدید بسیار با ذوق و سلیقه فعالیت می کنند و طرح های زیبا و منحصر به فردی را وارد بازار کرده اند که انتخاب برای مشتریان را کاری سخت کرده است. کابینت آشپزخانه مدل جدید در اندازه ها و طرح های مختلفی برای آشپزخانه های بزرگ و کوچک طراحی شده است و با توجه به فضا، کابینت آشپزخانه مدل جدید امکان استفاده بهینه از آشپزخانه را فراهم کرده است. این نوع کابینت آشپزخانه به گونه ای زیبا طراحی می شوند که باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون کابینت دیگر قسمت های خانه می شود زیرا خانه های امروزی فضای کوچکی دارند و از هر قسمت آشپزخانه که قلب خانه است به چشم می خورد.

امروزه بیشتر افراد تمایل دارند از کابینت آشپزخانه مدل جدید استفاده کنند. در اکثر موارد برای این کابینت ها از ورق های هایگلاس استفاده کنند زیرا این نوع ورق ها دارای سطحی صاف و صیقل هستند و زیبایی و مرتب بودن آشپزخانه را چند برابر می کند. یکی از تکنیک هایی که درکابینت آشپزخانه مدل جدید آن را در میان مردم محبوب کرده است نورپردازی است که طراحان انجام می دهند. نورپردازی به صورت حرفه ای سبب می شود با انعکاس نور در کابینت آن را زیباتر نشان دهد با انتخاب هالوژن ها و LED  های مناسب زیر کابینت ها می توانید فضای آشپزخانه را جمع و جور نمایش دهید. اگر برای کابینت آشپزخانه مدل جدید کوچک رنگ های سفید یا رنگ های روشن با طیف رنگی خنثی را انتخاب نمایید سبب می شود فضای آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد. انتخاب طرح و رنگ کابینت آشپزخانه کار سختی است زیرا زمانی ممکن است طرحی را در جای دیگه دیده ایم ولی امکان نصب کابینت که قبلا دیده اید در آشپزخانه شما امکان پذیر نباشد. پس بهتر است در اولین مرحله به شرکت خدمات کابینت مراجعه نمایید و با استفاده از راهنمایی و تجربه ای که آنها دارند استفاده نمایید تا بتوانید بهترین طرح و رنگ را برای آشپزخانه مدرن یا کلاسیک خود انتخاب نمایید. در بیشتر کابینت های آشپزخانه مدل جدید امروزی بیشتر از طرح های مدرن استفاده می کنند زیرا در حین زیبایی فوق العاده ای که طراحان خلق می کنند می توان از کابینت ها استفاده بهینه برد و تمامی وسایل آشپزخانه را در آنها جمع و جور کرد و آشپزخانه ای مدرن و مرتب داشته باشیم. کابینت آشپزخانه های جدید در بیشتر طرح ها دارای کابینت های دیواری بلند هستند و یک ایده طراحان باعث شده است زیبا تر شود. همچنین استفاده نکردن از دستیگره برای کابینت ها در عین سادگی کابینت ها سبب می شود زیبایی آنها بیشتر جلوه خود را نمایان کند. کابینت آشپزخانه باید به گونه ای طراحی شود که به غیر از اینکه کلیه وسایل جای مناسب خود را دارند امکان دسترسی به آنها نیز راحت باشد. با توجه به پیشرفت در صنعت کابینت شرکت های مختلف دیگر نیز در تجهیزات آشپزخانه خلاقیت هایی را انجام داده اند تا دکوراسیون آشپزخانه را منحصر به فرد خلق کنند.

منبع: کابینت آشپزخانه مدل جدیدنصاب کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


کاغذ دیواری در دکوراسیون ساختمان جایی برای خود گشوده است به گونه ای که امروزه بیشتر افراد در خانه های خود کاغذ دیواری نصب می کنند. گفتنی است که یک نصاب کاغذ دیواری خوب که از عهده ی نصب کاغذ دیواری شما بر بیایید امری بسیار مهم است و به هر نصاب کاغذ دیواری که پر از ادعا باشد، نمی توان اعتماد کرد.

شرکت آرایه در فرایند استخدام نصاب کاغذ دیواری در مناطق مختلف با نصاب های کاغذ دیواری بسیار زیادی مصاحبه و از بهترین ها تست عملی گرفته است. در پروسه ی نصب های مختلف، نصاب کاغذ دیواری که توانایی انجام کار با نمره بیست را نداشته اند را از گزینه های خود حذف کرده و بهترین نصاب های کاغذ دیواری در تهران و حومه را بعد از فیلتر های مختلف به همکاری خود درآورده ، به گونه ای که شما می توانید با آسودگی خاطر کاغذ های گران قیمت خود را به ما بسپارید و نگران درزها، برآمدگی ها، کندگی ها و خرابیهای کاغذ خود نباشید.

 منبع: نصاب کاغذ دیواری
مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی


امروزه در خیلی از خانه ها برای تغییر دکوراسیون از طرح ها و رنگ های متنوع استفاده می کنند. یکی از قسمت هایی که انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری آن اهمیت مهمی دارد مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون است زیرا در بیشتر خانه ها بیشترین فضا را دربرگرفته است و مرکز توجه در خانه است و بیشتر از دیوارهای دیگر در معرض دید است. شرکت ها تنوع زیادی در مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون ارائه کرده اند که مطابق با میل و سلیقه اکثر خانواده ها باشد. انتخاب مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون از بین هزاران طرح کار سختی است تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. برای اینکه بخواهیم تغییری در دکوراسیون داخلی فضای اتاق نشیمن ایجاد کنیم می توانیم از کاغذ دیواری پذیرایی استفاده کنیم. البته دقت داشته باشید که لازم نیست کل دیوارها را کاغذ دیواری کنیم بلکه فقط با یک طرح مناسب برای دیوار پشت تلویزیون فضا را زیبا و گرم کنید زیرا تلویزیون یکی از وسایل کلیدی در هر دکوراسیون است. تلویزیون های ال سی دی  به دلیل ضخامت کمی که دارد کمتر فضا خانه را اشغال می کند. امروزه طرح های زیبا و متنوعی از کاغذ دیواری های سه بعدی مختص به پشت تلویزیون وارد بازار شده است.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

افرادی که به طرح های شلوغ تمایلی ندارند و همیشه طرفدار سادگی هستند می توانند از طرح های ساده با رنگ های جذاب انتخاب نمایند. بهتر است رنگ و مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون را با رنگ دکوراسیون خانه متضاد انتخاب کنیم که جلوه بیشتری داشته باشد در بیشتر مواقع از رنگ های تیره استفاده می کنند و اگر دیوار روبه رو پشت تلویزیون را رنگ متضاد انتخاب نمایید، زیبایی و جلوه آن چند برابر خواهد شد و ست شدن آن باعث آرام بخش شدن فضا می شود. در خانه هایی که بزرگ هستند و دیوار بزرگی پشت تلویزیون قرار دارد و می توان از طرح های بزرگ استفاده کرد از طرح های سنگ سه بعدی استفاده می کنند که جلوه خاص و زیبایی را خلق می کند. با انتخاب طرح و رنگ مناسب برای مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون سبب می شود ال سی دی تلویزیون را بهتر و زیباتر تماشا نمایید. هماهنگ کردن کاغذ دیواری پشت تلویزیون با میز ال سی دی و وسایلی که کنار آنها قرار گرفته است سبب می شود زیبایی دکوراسیون داخلی منحصر به فرد شود. برای انتخاب رنگ و مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیونباید توجه داشت به گونه ای باشد که ایجاد آرامش و گرما بین خانواده شود. طراحی صحیح دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون و کاغذ دیواری آن سبب می شود فضای خانه دگرگون شود و سبب شود تلویزیون ال سی دی که به دیوار نصب شده یا روی میز قرار گرفته است چندین برابر به نظر بیاید. در گذشته به جای کاغذ دیواری های متنوع  از سنگ های طبیعی یا مصنوعی برای تزئین دیوار پشت تلویزیون استفاده می کردند که در مقایسه با کاغذ دیواری رنگ های سرد و طرح های یکنواخت داشتند. هزینه ای که برای سنگ های تزیینی استفاده می کردند بسیار گران بوده است. در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری باید دقت زیادی داشت تجربه نشان داده است کاغذ دیواری با طرح های ساده و رنگ های تیره بهترین انتخاب برای دیوار پشت تلویزیون است. برای انتخاب  طرح و رنگ کاغذ دیواری پشت دیوار باید به دیگر وسایل خانه توجه کرد تا فضایی زیبا و منظم را خلق نمایید.

منبع: مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیونطراحی کابینت آشپزخانه مدرن

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

طراحی کابینت جزء دکوراسیون داخلی خانه ها قرار گرفته است و توسط افراد با ذوق و سلیقه ای طراحی می شود که انتخاب را برای مشتریان مقداری کار را سخت کرده است. آشپزخانه در واقع قلب اصلی خانه است زیرا آشپزخانه های امروزی مثل گذشته با دیوار محصور نشده است و از تمامی نقاط خانه قابل رویت است و بر روی زیبایی آنها تاثیر گذار است. امروزه بیشتر افراد تمایل به کابینت آشپزخانه مدرن دارند زیرا آشپزخانه های کلاسیک مستلزم خانه ای بزرگ است ولی افراد امروزه بیشتر در خانه های کوچک و نقلی زندگی می کنند و بیشتر وسایلشان نیز مدرن است. اینکه برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن را انتخاب کنیم باید به ویژگی هایی که فضای آشپزخانه توجه کرد و بتوان از کل فضا و حتی پرتی های آن به خوبی استفاده کرد. برای طراحی کابینت در اولین مرحله طراحان برای بازدید به محل مورد نظر مراجعه می کنند تا کلیه اندازه ها را به طور دقیق در اختیار داشته باشند و بعد با استفاده از نرم افزارهایی اعم از تری دی مکس طراحی کابینت آشپزخانه را کامل انجام می دهند و در اختیار شما قرار می دهند و برای شما کاملا مشخص می کنند که چه چیزی قرار است برای شما اجرا شود. در صنعت کابینت آشپزخانه که به سرعت رو به پیشرفت است کابینت های MDF و کابینت های هایگلاس طرح ها و رنگ های زیبایی را دارند که می توان برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن به کاربرد و با طراحی زیبا فضایی منحصر به فرد را خلق کرد.

کابینت های هایگلاس در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن به دلیل صاف و صیقلی بودن سطح آن طرفداران زیادی را به خود مختص کرده است و طرح های زیادی را استفاده از ورق های هایگلاس می توان خلق کرد که تماما به ذوق و سلیقه طراح بستگی دارد. در دکوراسیون مناسب برای مدل کابینتآشپزخانه مدرن  با در نظر گرفتن فضا موجود باید به گونه باشد که فعالیت در آشپزخانه را به راحتی بتوان انجام داد.


طرح کابینت آشپزخانه مدرن

ویژگیهای کابینت آشپزخانه مدرن

در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن عموما طراحان کابینت های دیواری تا جایی که امکان دارد بلند می سازند و با استفاده از طبقات بیشتر در کابینت بهینه تر می توان از کابینت آشپزخانه استفاده کرد و تمامی وسایل جای مناسب خود را دارند. در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن به گونه ای طراحی می کنند که به هیچ عنوان از دستگیره استفاده نشود زیرا زیبایی بیشتری خواهد داشت ولی در صورت اصرار و تمایل مشتری از دستگیره های استیل بدون طرح و ساده استفاده می کنند تا از زیبایی کابینت کاسته نشود. یکی از مواردی که در اصول طراحی کابینت آشپزخانه مدرن باید در نظر گرفت سه وسیله اصلی در آشپزخانه است یعنی اجاق گاز، سینک ظرفشویی و یخچال. این سه باید به گونه ای چیده شوند که راحت بتوان از آن استفاده کرد. در اصول طراحی کابینت چیدمان این سه وسیله را به چند صورت قرار می دهند اعم از موازی،L  شکل، U شکل و خطی که انتخاب قرار دادن آنها بستگی به فضا موجود در آشپزخانه است. برای اینکه طراحی کابینت آشپزخانه مدرن به زیبای ترین نحوه طراحی شود و بعد از نصب و گذشت زمان باعث دلزدگی شما نشود. از شرکت هایی که خدمات طراحی کابینت آشپزخانه و همچنین نصب کابینت را انجام می دهند و تخصص در کابینت آشپزخانه مدرن دارند راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

منبع: طراحی کابینت آشپزخانه مدرنتعمیرات آپارتمان

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

با گذشت زمانی که در یک آپارتمان زندگی می کنیم قسمت هایی از آن دچار خرابی و فرسودگی می شود که و ما را به فکر تعمیرات آپارتمان می اندازد تا بتوانیم در آن با آرامش زندگی کنیم. در بعضی مواقع آن قدر به آپارتمان رسیدگی نشده است نیاز به بازسازی ساختمان دارد یعنی بعضی از قسمت های آن را باید تخریب کرد. در صورت خرابی قسمتی، اگر به سرعت آن را تعمیر کنیم هزینه و وقت کمی را صرف خواهیم کرد. ممکن است در آپارتمان قدیمی که شما زندگی می کنید از کابینت های قدیمی فلزی استفاده می کنید و قسمت های مختلف کابینت پوسیده شده است و رنگ های آن ریخته شده یا اینکه در هنگام باز و بسته کردن درب های آن دچار مشکل می شوید و آشپزخانه ای بهم ریخته و نامرتب دارید در این شرایط بهتر است به دنبال تعمیر یا تعویض آن باشید که ما به شما پیشنهاد می کنیم از کابینت های آشپزخانه مدل جدید که از ورق های MDF ،هایگلاس و … استفاده نمایید و فضای آشپزخانه را به فضایی مدرن و زیبا تبدیل کنید که در دکوراسیون داخلی دیگر فضای خانه نیز تاثیرگذار است. در آپارتمان ها بعد از گذشت زمان، دیوار ها به دلیل نم زدگی یا سرما و گرما دچار ترک هایی می شوند که یکی از نکته های مهم در تعمیرات آپارتماناست، زمانی که آن ترک ها را مشاهده می کنید فضای خانه را زشت و نامطلوب می کنند و بهتر است به فکر تعمیر و بازسازی آپارتمان خود باشید.

تعمیر دیوارهای آپارتمان به این صورت است که رنگ روی ترک را تراشیده و آن را سمباده می زنند تا تقریبا ترک ها از بین برود و با استفاده از دیوار پوش های متنوعی اعم از کاغذ دیواری، پارچه دیواری، رنگ و … که هر کدام طرح ها و رنگ های منحصر به فردی دارد دیوارها را بپوشانید ولی قبل از اقدام به پوشاندن دیوارها از دلیل ترک ها مطلع شوید و عیب آن را برطرف نمایید و مطمئن شوید از نم زدگی نیست زیرا اگر دلیل ترک ها نم زدگی باشد بعد از گذشت زمان کوتاهی دوباره دیوارها ترک می خورند.

در بازسازی ساختمان توجه داشته باشید که لوله های آپارتمان های قدیمی بعد از مدت زمان زیادی هیچ گونه تعمیراتی روی آنها انجام نشده است ممکن است بترکد یا دچار مشکلی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد و در صورت بی توجهی به آن دچار خرابی های بیشتر می شود. در تعمیرات آپارتمان باید کار را به دست افراد ماهر و حرفه ای سپرد و از کار آنها اطمینان داشته باشید و به صورت سرسری تعمیر نشود و بعد از مدتی دچار خرابی بدتری شود. از قسمت هایی که در آپارتمان اهمیت فراوانی دارد سرویس بهداشتی است که در صورت لق شدن کاشی های آن سبب نم زدگی به دیوارها آپارتمان یا به طبقات دیگر می شود.هر چند وقت یکبار سرویس های بهداشتی نیاز به بند کشی دارند تا از لق شدن کاشی ها جلوگیری شود. برای تعمیرات آپارتمان باید زمانی را مشخص کرد که به طور مثال سالی یک بار تمام قسمت های خانه توسط متخصص بازدید شود و در صورت بروز مشکلی آن را رفع کنند تا ایجاد دردسر و مشکل نکند در صورتی که برنامه ای مرتب برای تعمیرات آپارتمان داشته باشید همیشه آپارتمان شما سالم بوده و با آرامش در آن زندگی خواهید کرد و متحمل هزینه های سنگین کل بازسازی آپارتمان خود در یک زمان نمی شوید.

اهمیت تعمیرات آپارتمان

قسمتی از آپارتمان که دارای اهمیت است برای تعمیر پشت بام است که آسفالت یا ایزوگام آن با گذشت زمان، دیگر آن کارایی که باید داشته باشد را ندارد و باید تعمیر و نوسازی شود زیرا زمانی که گرما و سرما با آن به طور مستقیم ارتباط دارد سبب خرابی آن می شود و بهتر از در این قسمت آپارتمان از بهترین متریال استفاده شود تا با گذشت زمان کوتاه نیاز به تعمیر نداشته باشد. در آپارتمان های قدیمی که از تجهیزات قدیمی سرمایشی و گرمایشی استفاده شده است در هر فصلی به مشکل برمی خورند، آرامش خود را از دست خواهند داد و بهتر است به جای تعمیرات مکرر و بی فایده سیستم تجهزات را به سیستم های مدرن و جدید تبدیل کنند تا هم در مصرف انرژی صرفه جویی کنند و هم اینکه آرامش منزل حفظ شود. ممکن است در طول سال هزینه تعمیر این سیستم هزینه بیشتر و وقت بیشتری نسبت به تعویض ان استفاده شود. آپارتمان های امروزی کوچک هستند و حیاط های نقلی و کوچکی دارند که توجه زیادی به آنها نمی شود بلکه آن فضا از اهمیت زیادی در آپارتمان است و در مرحله اول هر شخصی که وارد ساختمان می شود حیاط به چشمش می خورد در بعضی از حیاط ها به چشم می خورد سرامیک های کف آن شکسته ویا کثیف هستند که نیاز به تعمیر و بازسازی دارد. در زمینه هایی مثل تعمیر حیاط، ترک های راه رو، سیستم گرمایشی و سرمایشی به عهده مدیر ساختمان است که باید فردی مسئول باشد و به غیر از سالم بودن آپارتمان به زیبایی آن نیز توجه کند. در صورتی که هر قسمت از آپارتمان دچار خرابی می شود، به طور بهینه تعمیر شود باعث افزایش بیشتر عمر ساختمان می شود و چندین سال به راحتی می توان در آن زندگی کرد. در بعضی مواقع به چشم می خورد که شیرهای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … چکه می کنند و با تعویض یک واشر برای آن شیر می توانید آن را تعمیر کنید و همچنین در مصرف آب صرفه جویی نمایید و در صورت توجه نکردن به آن چکه های کوچک سبب می شود شیر دچار رسوب شود و دیگر کارایی نداشته باشد و مجبور شوید هزینه ای سنگین را برای تعویض شیرها متحمل شوید. برای اینکه از تعمیرات آپارتمان مطمئن باشید و بدانید کار به خوبی انجام می شود به شرکت هایی که خدمات بازسازی ساختمان و تعمیرات آپارتمان را انجام می دهند مراجعه نمایید و از آنها بخواهید که آپارتمان شما را بازدید کنند و عیب موجود را با توجه به تخصصی که دارند رفع نمایند.

منبع: تعمیرات آپارتمانتعمیر و بازسازی ساختمان

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

هر کدام از ما در محل کار یا خانه ای که زندگی می کنیم بعد از گذشت زمانی قسمت های مختلف آنجا دچار خرابی و فرسودگی می شود که نیاز به تعمیر دارد. برای اینکه  در یک خانه یا محل کار یا منزل بتوان به راحتی زندگی کرد و فضایی زیبا و مدرن داشته باشیم لازم است هر چند وقت یک بار قسمت های که خراب شده اند را تعمیر و نگهداری کنیم. تعمیر و نگهداری ساختمان از نکاتی است که سبب می شود با گذشت زمان آن ساختمان قابل زندگی باشد و اگر به تعمیر و نگهداری آن توجه نشود بعد از گذشت چندین سال از عمر آن تبدیل به خرابه ای می شود. برای انجام تعمیر و نگهداری ساختمان باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود در مرحله اول مکان را عیب یابی کنند و در مرحله بعدی به درستی تعمیر را انجام دهند. تعمیر در واقع جهت برطرف کردن معایب و بازسازی ساختمان در برابر عوامل آسیب زده در طول زمان می باشد. یکی از قسمت هایی که در خانه بعد از گذشت زمان دچار مشکل می شود کاشی های سرویس بهداشتی است که دچار لقی می شود و با رفتن آب زیر آنها و توجه نکردن به این موضوع سبب نم زدگی به دیوارها می شود. تعمیر و نگهداری ساختمان کار سختی نیست فقط کافی است زمانی که فضایی دچار مشکل می شود آن را به سرعت تعمیر و بازسازی کنیم تا خرابی آنجا به جای دیگر تاثیر نگذارد.

زمانی که نم زدگی سرویس بهداشتی به دیوار انتقال پیدا کند باید دیوارها را نیز تعمیر کرد چون سبب برآمدگی رنگ، کاغذ دیواری و … می شود و متحمل هزینه ای بیشتری می شوید.

اهمیت تعمیر و نگهداری ساختمان

در بعضی مواقع تعمیر و نگهداری ساختمان با مقداری کمی هزینه انجام می شود و با گذشت زمان زیاد سبب بیشتر شدن خرابی شده و هزینه و وقت بیشتری را برای تعمیر آن باید صرف کرد. در بازسازی خانه قدیمی که از تجهیزات گرمایشی و سرمایشی قدیمی استفاده می کردند و مدام خراب می شود و تعمیر و نگهداری آن برای ساختمان هزینه زیادی استفاده می شود بهتر است از تجهیزات جدید استفاده کنند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود و با آرامش و راحتی بتوان از آنها استفاده کرد و همیشه نگران تعمیر و نگهداری آن نباشید. تعمیر و نگهداری ساختمان به عهده مدیر ساختمان است که باید فردی مسئولیت پذیر و دلسوز باشد و بتواند به درستی قسمت های خراب شده را در اسرع وقت تعمیر کند تا باعث دردسر افراد آن ساختمان نشود. در ساختمان ممکن است ترک هایی برروی دیوار ایجاد شود که با ایجاد سرما و گرما آن ترک ها بیشتر می شود و نیاز به تعمیر دارد. ترک هایی که ایجاد می شود انواع مختلفی دارد ممکن است سه گوشه دیوار یا سقف راه رو و … به وجود آید که هر کدام ممکن است با گذشت زمان خطراتی داشته باشد و موجب تخریب آن قسمت شود به همین دلیل با مشاهده هر خرابی باید در اسرع وقت به تعمیر آن پرداخت. برای اینکه کارتان به درستی و با هزینه نازلتری انجام شود بهتر است از شرکت هایی که خدمات بازسازی ساختمان و تعمیر و نگهداری ساختمان را انجام می دهند مشاوره بگیرید و از تخصص آنها استفاده کنید و کار خود را به دست افراد آماتور و غیر حرفه ای واگذار نکنید.

منبع: تعمیر و نگهداری ساختمانمدل کابینت

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه یکی از قسمت هایی که در خانه به دکوراسیون آن اهمیت فراوانی می دهند کابینت آشپزخانه است. طراحان کابینت آشپزخانه انواع مدل کابینت متنوع و فراوانی را وارد بازار کرده اند که هر کدام از مدل کابینت ها زیبایی ها منحصر به فرد خود را دارد و سبب می شود افراد در انتخابمدل کابینت آشپزخانه خود سردرگم شوند و برای نهایی کردن آن زمان زیادی را فکر کنند تا تصمیم بگیرند. با توجه به این که کابینت های هایگلاس، کابینت هایMDF  و … وارد بازار شده اند، مانند گذشته نمی باشد که یکسری مدل کابینت های فلزی از پیش ساخته را آماده کرده باشند و شما مجبور به انتخاب آن باشید؛ بلکه هر جنس کابینت در طرح و رنگ های متنوع را می توان با ایده خوب مدل جدید و متفاوتی از کابینت آشپزخانه را خلق کرد. یکی از نکاتی که طراح باید در نوع کابینت توجه داشته باشد فضا و مدل آشپزخانه است تا بتوان از پرتی های فضا آشپزخانه نیز استفاده کرد. مدل و شکل کابینت ها باید به گونه ای باشد که بتوان تمام وسایل آشپزخانه را در آن قرار داد و همه وسایل جای خود را داشته باشند و چیزی بیرون از کابینت نباشد و آشپزخانه ای منظم و مرتب ایجاد شود.

همچنین طراحی و نصب کابینت باید به گونه ای انجام شود که باعث زیبایی آشپزخانه شود زیرا آشپزخانه قلب خانه است و از تمامی قسمت های خانه قابل رویت است و در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر فراوانی دارد.

مدل کابینت ها بستگی به طراحی دارد که برای شما طرح را اجرا می کنند که چقدر ذوق و سلیقه در این کار دارد که بتواند با توجه به فضای آشپزخانه شما بهترین دکوراسیون کابینت را طراحی کند. برای اینکه دکوراسیون کابینت آشپزخانه شما زیبا و هنری باشد. برای اینکه بتوانید کابینت مناسبی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید، از شرکت های خدمات کابینت استفاده کنید و از تجربه آنها استفاده نمایید. طراح برای بازدید به محل مورد نظر می رود و اندازه گیری های لازم را انجام می دهد و در صورتی که مدل کابینت خاصی مد نظر شما باشد را برایتان طراحی می کند و به شما مشاوره می دهند که این مدل برای آشپزخانه شما قابل استفاده و برای دکوراسیون داخلی خانه شما بهترین انتخاب است یا خیر؟ زیرا این افراد به غیر از داشتن تخصص در این کار چندین هزار نمونه کار را انجام داده اند و مزایا و معایب مدل کابینت های مختلف را می دانند پس به پیشنهادهای آنها توجه نمایید تا بهترین مدل کابینت را انتخاب نمایید تا پس از خرید و متحمل شدن هزینه از انتخاب خود پشیمان نشوید.

مدل های کابینت

انتخاب متریال نیز در کابینت آشپزخانه تاثیر دارد زیرا ممکن است بعضی از متریال ها را نتوان مطابق طرحی که شما دوست دارید ساخته شود. ممکن است در بعضی مواقع مدل کابینت را در جایی دیده باشید و تمایل داشته باشد آن مدل برای شما طراحی شود در صورتی که زیبایی یک مدل به غیر از متریال استفاده شده و فضایی که آن مدل در آن اجرا شده است نورپردازی است که سبب می شود کابینت ها زیبایی خود را بیشتر نمایان کند و اینکه جنس و رنگ کابینت نیز در روشنایی و تاریکی فضا تاثیر فراوانی دارد زیرا در مدل هایی که از جنس هایگلاس با رنگ روشن  استفاده می شود به دلیل براق بودن سطح آن سبب می شود انعکاس نور بیشتر شود و فضا بزرگتر و پرنورتر به چشم بیاید. در جدیدترین مدل ها از کابینت های سقفی با طول زیاد با توجه به سقف خانه ساخته می شود و طبقات بیشتری را در کابینت قرار دهند و بهینه تر بتوان از آن استفاده کرد ولی برای آشپزخانه های کوچک چنین نمی باشد. کابینت ها را به گونه ای طراحی می کنند تا بتوان وسایلی که استفاده زیادی از آنها نمی شود را بالای کابینت قرار داد. مدل کابینت برای آشپزخانه های مختلف متفاوت است و با توجه به ویژگی های آن فضا طراحی می شود.

انواع مدل کابینت

انواع مدل کابینت

مدل  های کابینت به چندین دسته تقسیم می شود اعم از کابینت های کلاسیک و کابینت های مدرن تقسیم می شوند. اولین نکته ای که در مدل کابینت کلاسیک و مدرن را مشخص می کنند جنس متریال استفاده شده است در کابینت های کلاسیک از جنس چوب یا روکش چوب با مدل های مجلل برای خانه های بزرگ و ویلایی استفاده می شود یکی از ویژگی های مدل کابینت کلاسیک دستگیره های طرح دار و پرزرق و برق است، این مدل کابینت ها دارای ارتفاع کمتر با عمق بیشتر نسبت به کابینت های مدرن ساخته می شوند. بیشتر کابینت های کلاسیک در بالای آنها از مدل های تاج دار ساخته می شود تا کابینت را مجلل و زیباتر نمایان کند. برای کابینت های مدرن از جنس های هایگلاس و نوعیMDF  استفاده می شود با طرح های مدرن و نامرتب ساخته می شود. با توجه به اینکه امروزه بیشتر خانه ها در مساحت کوچک ساخته می شوند و فضای آشپزخانه کم است از کابینت های مدرن استفاده می کنند. انتخاب کابینت کلاسیک و مدرن در درجه اول بستگی به سبک دیگر وسایل منزل دارد اگر سبک آن مدرن است از کابینت های مدرن و اگر کلاسیک است از کابینت کلاسیک استفاده نمایید تا یکپارچه بودن سبک لوازم خانه فضا را زیبا و منظم نمایان شود.

در انتخاب مدل کابینت باید به اینکه بعد از نصب کابینت به راحتی قابل استفاده باشد نیز توجه کرد، زیرا بعضی از کابینت ها در قسمت پرتی قرار می گیرند و باز و بسته کردن درب آنها دشوار است و بهتر است از نوع درب های دیگر استفاده نمایید.

یکی از مدل کابینت های که امروزه طرفدار زیادی دارد کابینت سفید است که زیبایی منحصر به فردی دارد و در کنار زیبایی خود مشکلاتی از جمله تمیز نگداشتن آن نیز وجود دارد. از این نوع مدل کابینت، بیشتر برای آشپزخانه هایی که فضای کوچک با سقف کوته دارن استفاده می کنند تا فضا بزرگتر به نظر آید. در آشپزخانه هایی که از مدل کابینت سفید استفاده می کنند از وسایل رنگ های شاد استفاده می کنند تا فضا دارای هیجان خاصی شود و نیز وسایل آشپزخانه را استیل انتخاب می کنند تا در کنار رنگ سفید تضادی را ایجاد کنند و آشپزخانه زیباتر شود.

منبع: مدل کابینتجدیدترین کاغذ دیواری

 

نوشته شده توسط:پوریا سلوتی

امروزه کاغذ دیواری جایگزین فوق العاده برای رنگ بوده است. شرکت هایی که خدمات کاغذ دیواری را ارائه می کنند همیشه سعی بر این دارند که جدیدترین کاغذ دیواری را ارائه دهند و هر روز کاغذ دیواری هایی که با طرح ها و رنگ های جدید تولید می شود را خریداری نمایند تا از بورس بازار کاغذ دیواری عقب نمانند. مردم زمانی که تصمیم به خرید کاغذ دیواری می کنند بیشتر تمایل دارند جدیدترین کاغذ دیواری را خریداری نمایند زیرا با ارائه آلبوم های جدید کاغذ دیواری از همه نظر دارای کیفیت بیشتری دارند و رنگ ها و طرح های آنها متفاوت با طرح های قدیمی است زیرا تولید کنندگان کاغذ دیواری رقابت زیادی دارند تا جدیدترین کاغذ دیواری را وارد بازار کنند. از جدیدترین کاغذ دیواری هایی که وارد بازار شده است کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح های طبیعی و رنگ های بسیار شفاف است که طراحی آن دارای عمق است و با انتخاب این نوع کاغذ دیواری فضا بسیار بزرگتر به نظر می رسد. کاغذ دیواری سه بعدی دارای طرح های برجسته است که زیبایی کاغذ دیواری و طرح آن را چند برابر می کند. یکی ازجدید ترین کاغذ دیواری که کشورها و برند های مختلف بازار کرده اند از جنس پارچه است و ساخته شده از الیاف است که به اسم پارچه دیواری می شناسند. این پارچه دیواری جدید در گذشته نیز استفاده می شده است ولی در میان مردم مرسوم نبوده است و بیشتر قشر ثروتمند جامعه از آن استفاده می کرده اند. پارچه دیواری دارای ویژگی های بسیار زیادی است که بهترین انتخاب می تواند باشد زیرا طرح ها و رنگ های آنها بسیار متنوع است و به راحتی می توان با پارچه مبلمان و پرده منزل ست کنید و یکپارچه بودن آنها سبب نظم و زیبایی دکوراسیون منزل می شود. از ویژگی های مهم پارچه دیواری شدید آکوستیک بودن آن است که سبب می شود در خانه های کوچک امروزی از ورود و خروج صدا جلوگیری می کند. از دیگر مزایای این نوع کاغذ دیواری این است که دارای طول عمر بیشتری نسبت به جنس های دیگر دارد و در صورت صدمه دیدن به راحتی می توان آن را تعمیر کرد و در صورت کثیف شدن با استفاده از یک ابر نم دار زیبایی ان را به روز اول بازگردانید.

جدیدترین کاغذ های دیواری

تولید کنندگان جدیدترین کاغذ دیواری

امروزه تولید کنندگان جدیدترین کاغذ دیواری ها از طرح های برجسته استفاده می کنند که زمانی که شما آن را لمس می کنید برجستگی آن را حس می کنید ولی دلیل برجستگی طرح ها به دلیل زیبا و مجلل تر شدن طرح است تا آن طرح به واقعیت بیشتر نزدیک باشد. در بسیاری از کاغذ دیواریها در کارخانه پشت کاغذ دیواری های جدید آغشته به چسب های مخصوص می کنند و در زمان نصب کافی است با مقداری نم دار کردن پشت کاغذ دیواری به راحتی آن را به دیوار بچسبانید و دیگر نیاز به این نمی باشد که نصاب های کاغذ دیواری ملاتی از چسب را آماده کنند و در صورت ماهر نبودن قدرت چسب برای نگهداشتن کاغذ دیواری کافی نباشد و بعد از مدتی کنده شود و یا به دلیل مرغوب نبودن چسب زیر کاغذ دیواری حباب هایی ایجاد شود که بعد از گذشت زمان از همان نقطه صدمه ببیند و ایجاد دردسر کند.

منبع: جدیدترین کاغذ دیواری • تعداد کل صفحات:3 
 • 1  
 • 2  
 • 3  


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic